Maksym Yakovlyev: "Магістерська програма з Соціології НаУКМА запрошує ..."

Maksym Yakovlyev в facebook:

Магістерська програма з Соціології НаУКМА запрошує бакалаврів-соціологів та випускників будь-яких бакалаврських програм, які цікавляться дослідженнями суспільст ... ва, прагнуть поглибити знання та професійні навички щодо аналізу соціальних процесів і проблем, хочуть розвинути соціологічну уяву, розширити світогляд. Викладання ведеться на найвищому рівні, переважно у формі інтерактивних й практичних занять та дискусій. Кожного року серед наших викладачів запрошені фахівці-практики, провідні співробітники Інституту соціології НАН України, викладачі та дослідники з університетів Північної Америки, Європи та Австралії, зокрема за програмами Fulbright та Erasmus. Також, серед усіх програм та спеціальностей Могилянки саме наші студенти - найбільш активні учасники програм міжнародної кредитної мобільності Erasmus КА1 та інших. Об этом сообщает prescription.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вступити на програму можуть всі охочі, які мають диплом бакалавра або спеціаліста будь-якої спеціальності. Нашими студентами, а потім й магістрами-соціологами, були випускники бакалаврських програм із біології, фінансів, політології, філології, культурології, IT та низки інших напрямків.

Напишіть стислий Лист про наміри про свої зацікавлення та очікування від навчання на магістерській програмі Соціологія, можливі напрямки наукових чи дослідницьких пошуків та подавайте його разом з дипломом бакалавра або спеціаліста будь-якої спеціальності до Приймальної комісії НаУКМА з 17 по 24 липня.

Програму вступних випробувань з описом формальних вимог та можливого змісту листа про наміри, переліком питань і прикладами тестових завдань можна знайти за посиланням http//www.ukma.edu.ua//admi/2017programy/2017soilogiy.pdf

Важливі дати з 17 по 24 липня до 18.00 - Подати заяву в паперовому вигляді. 26 липня - Додаткове вступне випробування для тих, хто має інших фах. 28 липня - Англійська мова. Деталі тут - http//www.ukma.edu.ua//2017progr/2017angliicka20mova.pdf 29 липня - Вступне фахове випробування.

Інша важлива інформація тут http//www.ukma.edu.ua/index.php/mahisterski-prohramyMaksym Yakovlyev


ТОП новости

Вход

Меню пользователя